Dětská besídka

Smyslem dětské besídky je hravou formou seznamovat děti předškolního věku a I. stupně ZŠ s poselstvím Bible, jejími příběhy a křesťanskou morálkou a tím se je snažit vést k víře v biblického Boha.
S dětmi si povídáme, zpíváme, hrajeme, vyrábíme… a občas jezdíme i na výlety.

Dětská besídka probíhá pravidelně každou neděli v průběhu školního roku a to od 10,00 h, a trvá přibližně 1,5 h. (O prázdninách se sice děti schází, ale neprobíhá řízený program. A také velmi rádi jezdíme na B.E.Z.va tábor s Beruškou!)

Pokud byste, rodiče, měli zájem, aby vaše dítě navštěvovalo dětskou besídku, kontaktujte nás, prosím, na e-mailu: mirkk(zavináč)seznam.cz.

Během školního roku 2015/2016 budeme procházet různá biblická témata:

Blížší informace jsou u vedoucích besídek

 

Kdo dětem zajištuje program

Besídku vedou:
Petra Trtíková
Jaromír Trtík
Renata Jirušová
Eva Schützeová
Jana Jirušová

a jejich skvělé pomocnice:
Anežka Provazníková
Nikolka Michálková

 

Užívali jsme si na besídkové víkendovce

Díky pozvání Martina a Aničky jsme víkendovku ztrávili na evangelické faře v Novém Sedle. Podívali jsme se do jeskyň poblíž Ohře, užili si her, zazpívali u ohníčku a zastříleli z luku.
Fotografie jsou k nalezení ve fotogalerii.

Projeli jsme Máslovou cestu

V neděli 22. května jsme se vypravili do Perninku, abychom projeli „Máslovou cestu“; to je cesta mezi Horní Blatnou a Potůčky. Protože to by nám bylo málo, po obědě ve Stráni jsme si to namířili do Horní Blatné a cestou se zastavili na skalním výchozu nazývaném „Na Strašidlech“. Upekli jsme si tam buřtíky a zařádili ve skalách. V Horní Blatné jsme už jen stihli nanuk a vítr nám přihrál déšť. Zážitkem před koncem výletu bylo lezení po střeše (i se psem). A pak zase domů.
Chválíme a oceňujeme ukázněnost dětí a můžeme i říci, že nedošlo k žádnému karambolu ani úrazu. Trasa měla asi 15 km.
Fotky naleznete ve fotogalerii

Poslední víkend před začátkem šk. roku jsme byli na výletě na kolech…

Školní rok jsme zahájili výletem na jízdních kolech po krásách Krušných hor. Počasí nám přálo, a tak jsme si to s dětmi náležitě užili.
Pár foteček z výletu naleznete ve fotogalerii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *